Home / RF Shields / 48-CBSA-0.75X6.0X0.4
minImg
48-CBSA-0.75X6.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
48-CBSA-0.75X6.0X0.4
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 0.75" X 6" T/H
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 6.000" (152.40mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)