Home / RF Shields / 48-CBSA-2.5X4.25X0.4
minImg
48-CBSA-2.5X4.25X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
48-CBSA-2.5X4.25X0.4
Description:
RF SHIELD 2.5" X 4.25" T/H
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 4.250" (107.95mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)