Home / RF Shields / 48-CBSA-3.5X4.0X0.4
minImg
48-CBSA-3.5X4.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
48-CBSA-3.5X4.0X0.4
Description:
RF SHIELD 3.5" X 4" THROUGH HOLE
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 4.000" (101.60mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)