Home / RF Shields / 49-CBSA-0.75X5.0X0.4
minImg
49-CBSA-0.75X5.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49-CBSA-0.75X5.0X0.4
Description:
RF SHIELD 0.75" X 5" T/H
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)