Home / RF Shields / 49-CBSA-2.0X4.25X0.4
minImg
49-CBSA-2.0X4.25X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49-CBSA-2.0X4.25X0.4
Description:
RF SHIELD 2" X 4.25" T/H
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 4.250" (107.95mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)