Home / RF Shields / 49-CBSF-1.5X2.0
minImg
49-CBSF-1.5X2.0
Leader Tech Inc.
Product No:
49-CBSF-1.5X2.0
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 1.5" X 2" THROUGH HOLE
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 2.000" (50.80mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)