Home / RF Shields / 49-CBSF-2.0X2.25
minImg
49-CBSF-2.0X2.25
Leader Tech Inc.
Product No:
49-CBSF-2.0X2.25
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 2" X 2.25" T/H
User Guide
Series 40-CBS
Length - Overall 2.250" (57.15mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)