Home / Oscillators / 500SAAA45M1584ACFR
minImg
500SAAA45M1584ACFR
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
500SAAA45M1584ACFR
Description:
XTAL OSC XO 45.1584MHZ CMOS SMD
User Guide
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10.7mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 24mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 45.1584 MHz