50.3-ND-10-M4
J.W. Winco
Product No:
50.3-ND-10-M4
Manufacturer:
J.W. Winco
Description:
MAGNET 0.394"D X 0.177"THICK RND
In Stock : 534
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature 80°C (TA)
Shape Round
Magnetization -
Gauss Strength -
Size 0.394" Dia x 0.177" H (10.00mm x 4.50mm)