Home / Oscillators / 515FCA200M000BAGR
minImg
515FCA200M000BAGR
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
515FCA200M000BAGR
Description:
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz