51.7-ND-31-B
J.W. Winco
Product No:
51.7-ND-31-B
Manufacturer:
J.W. Winco
Description:
MAGNET 1.220"D X 0.236"THICK RND
In Stock : 10
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature 80°C (TA)
Shape Round
Magnetization -
Gauss Strength -
Size 1.220" Dia x 0.236" H (31.00mm x 6.00mm)