534AB000121DGR
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
534AB000121DGR
Description:
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
User Guide
Frequency - Output 2 -
Frequency - Output 3 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75 mA
Frequency - Output 1 622.08MHz, 644.53125MHz, 669.32658MHz, 690.569196MHz
Frequency - Output 4 -
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 121mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Series Si534
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Height 0.071" (1.80mm)