541DAB001016BCG
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
541DAB001016BCG
Frequency - Output 3 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 100 mA
Frequency - Output 1 -
Frequency - Output 4 -
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 111mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output CML
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Height 0.052" (1.33mm)