Home / Knobs / 591-16-M4-30
minImg
591-16-M4-30
J.W. Winco
Product No:
591-16-M4-30
Manufacturer:
J.W. Winco
Description:
KNURLED SCREWS, PLASTIC
User Guide
Shaft Size M4
Color Black
Material Plastic
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series EN 591
Type Knurled, Diamond
Mfr J.W. Winco
Style Cylindrical
Features -
Height 0.310" (7.87mm)
Package Box
Diameter 0.630" (16.00mm)