62400-4-CM
O.C. White Co.
Product No:
62400-4-CM
Manufacturer:
O.C. White Co.
Description:
LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP
User Guide
Color Dark Gray
Mounting Type -
Product Status Active
Lens Style/Size 4 Diopter (2x), 7.50" (190.50mm) Diameter
Weight -
Series Green-Lite™
Cord Length -
Bulb LED, White
Voltage 100 ~ 240V
Mfr O.C. White Co.
Lamp/Magnifier Type Lamp, Magnifier
Package Bulk
Arm 43.00" (1092.2mm)