628-25W3224-2N2
EDAC Inc.
Product No:
628-25W3224-2N2
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 20A
Features Shielded
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) - 25W3
Operating Temperature -55°C ~ 125°C