628-47W1624-2NC
EDAC Inc.
Product No:
628-47W1624-2NC
Description:
CONN D-SUB RCPT 47POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 20A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C