Home / RF Shields / 80KE-CBSU-24
minImg
80KE-CBSU-24
Leader Tech Inc.
Product No:
80KE-CBSU-24
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 24" SURFACE MOUNT
User Guide
Series CBS KE
Length - Overall -
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 24.000" (609.60mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.800" (20.32mm)