Home / Handles / 8181-832-A-35
minImg
8181-832-A-35
RAF Electronic Hardware
Product No:
8181-832-A-35
Description:
HANDLE ALUMINUM BLK MTG CTR 3.5"
User Guide
Thread/Screw/Hole Size #8-32
Series -
Type Instrumentation
Mfr RAF Electronic Hardware
Height 1.500" (38.10mm)
Material Aluminum
Length - Center to Center 3.500" (88.90mm)