87993AYILFT
Renesas Electronics America Inc
Product No:
87993AYILFT
Description:
IC PLL CLOCK DRIVER 32TQFP
User Guide
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 2:5
Differential - Input:Output Yes/Yes
Series -
Input HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Type PLL Clock Driver
Package / Case 32-LQFP
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Output LVPECL
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 250MHz
Base Product Number 87993A