8N4DV85FC-0100CDI
Renesas Electronics America Inc
Product No:
8N4DV85FC-0100CDI
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 136 mA
Package / Case 6-CLCC
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 100MHz, 195.3125MHz