94227AFLFT
Renesas Electronics America Inc
Product No:
94227AFLFT
Package:
48-SSOP
Description:
IC FREQ GENERATOR PROG 48-SSOP
User Guide
DigiKey Programmable Not Verified
Main Purpose CPU
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Ratio - Input:Output -
Differential - Input:Output -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 48-SSOP
PLL No
Series -
Input Crystal
Package / Case 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Output Clock
Mfr Renesas Electronics America Inc
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 332MHz
Base Product Number 94227A