9FGV1002C200NBGI
Renesas Electronics America Inc
Product No:
9FGV1002C200NBGI
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Package / Case 24-WFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 1.71V ~ 1.89V, 2.375V ~ 2.625V, 3.135V ~ 3.465V
Number of Circuits 1
Package Tray
Frequency - Max 200MHz, 325MHz