A28KRW28KRW26E102D
JST Sales America Inc.
Product No:
A28KRW28KRW26E102D
Description:
JUMPER ASSEMBLY SKT-SKT 28POS 4"
In Stock : 1000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Number of Rows 2
Usage Adapter, Extension
Number of Positions 28
Color Blue, Individual
Contact Finish Thickness -
Contact Finish -
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable -
Series KRW
Length 0.333' (101.60mm, 4.00")