ABM112-AT-L0
Panduit Corp
Product No:
ABM112-AT-L0
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
CABLE TIE HLDR QUAD ADH 2=QTY2
In Stock : 448
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 50
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series -
Type Quad Opening - Paired Strip
For Use With/Related Products M, I, S Ties
Color Black
Mfr Panduit Corp
Material Nylon, Heat Stabilized for Temperatures up to 180°F, Weather Resistant
Package Bulk
Mounting Type Adhesive, Screw, #6 (M3)
Size / Dimension 1.12" L x 1.12" W x 0.16" H (28.4mm x 28.4mm x 4.2mm)