AC220S24DC-10W
HenLv Power
Product No:
AC220S24DC-10W
Description:
AC DC CONVERTER 24V 10W
User Guide
Series -
Efficiency 84%
Mfr HenLv Power
Package Case
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type -
Size / Dimension 1.57" L x 0.98" W x 0.82" H (40.0mm x 25.0mm x 20.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 417mA
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC