AD512-915D468
Anatech Electronics Inc.
Product No:
AD512-915D468
Description:
512 MHZ / 915 MHZ CAVITY DUPLEXE
User Guide
Series -
Type Duplexer
Frequency Bands (Low / High) 488MHz ~ 537.5MHz / 902MHz ~ 928MHz