Home / RF Multiplexers / AE1857-1937DB2036
minImg
AE1857-1937DB2036
Anatech Electronics Inc.
Product No:
AE1857-1937DB2036
Description:
1850-1865 MHZ / 1930-1945 MHZ CA
User Guide
Series -
Type Duplexer
Frequency Bands (Low / High) 1.85GHz ~ 1.865GHz / 1.93GHz ~ 1.945GHz