Home / RF Multiplexers / AE634-698DB5448
minImg
AE634-698DB5448
Anatech Electronics Inc.
Product No:
AE634-698DB5448
Description:
634 / 698 MHZ CAVITY DUPLEXER
User Guide
Series -
Type Duplexer
Frequency Bands (Low / High) 617MHz ~ 652MHz / 663MHz ~ 698MHz