Home / RF Multiplexers / AE915-512DB5398
minImg
AE915-512DB5398
Anatech Electronics Inc.
Product No:
AE915-512DB5398
Description:
915 MHZ / 512 MHZ CAVITY DUPLEXE
User Guide
Series -
Type Duplexer
Frequency Bands (Low / High) 902MHz ~ 928MHz / 487.25MHz ~ 536.75MHz