Home / RF Amplifiers / AFD4-040080-23P
minImg
AFD4-040080-23P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AFD4-040080-23P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 4GHZ-8GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 400mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AFD
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 4GHz ~ 8GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 4GHz ~ 8GHz