Home / RF Amplifiers / AFD6-050100-15P
minImg
AFD6-050100-15P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AFD6-050100-15P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 5GHZ-10GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 350mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AFD
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 5GHz ~ 10GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 5GHz ~ 10GHz