AFFC-050-15-153-11
Assmann WSW Components
Product No:
AFFC-050-15-153-11
Description:
CABLE FFC 15POS 0.50MM 6"
User Guide
Series -
Length - Exposed Ends 0.138" (3.50mm)
Cable Type FFC, FPC
Length 6.000" (152.40mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Mfr Assmann WSW Components
Pitch 0.020" (0.50mm)