AFFC-050-26-076-11
Assmann WSW Components
Product No:
AFFC-050-26-076-11
Description:
CABLE FFC 26POS 0.50MM 3"
User Guide
Series -
Length - Exposed Ends 0.138" (3.50mm)
Cable Type FFC, FPC
Length 3.000" (76.20mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Mfr Assmann WSW Components
Pitch 0.020" (0.50mm)