APS25AF7128G-5BTM1GWT
Apacer Memory America
Product No:
APS25AF7128G-5BTM1GWT
Description:
SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 380MB/s
Current - Max 480mA
Size / Dimension 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
Product Status Active
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Weight -
Form Factor 2.5"
Series SM210-25
Speed - Read 510MB/s
Type SATA III
Memory Size 128GB
Voltage - Supply 5V