APS25H12128G-2TMW
Apacer Memory America
Product No:
APS25H12128G-2TMW
Description:
SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 175MB/s
Current - Max 335mA (Typ)
Size / Dimension 100.10mm x 69.85mm x 7.00mm
Product Status Discontinued at Digi-Key
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Weight -
Form Factor 2.5"
Series SFD25H1-M
Speed - Read 525MB/s
Type SATA III
Memory Size 128GB
Voltage - Supply 5V