ASRSFSRSF16K152B
JST Sales America Inc.
Product No:
ASRSFSRSF16K152B
Description:
JUMPER SRSF-61T-250A X2 6"
User Guide
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Series RSF
Length 6.00" (152.40mm)