Home / RF Shields / B-0750CC0750-0175XC
minImg
B-0750CC0750-0175XC
Orbel Corporation
Product No:
B-0750CC0750-0175XC
Manufacturer:
Orbel Corporation
Description:
RF SHIELD 0.750" X 0.750" COVER
In Stock : 433
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series Bullzeye™
Length - Overall 0.750" (19.05mm)
Type Cover
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Orbel Corporation
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.175" (4.45mm)