Home / Varistors, MOVs / B72220T0500K901
minImg
B72220T0500K901
EPCOS - TDK Electronics
Product No:
B72220T0500K901
Description:
20MM, 50VAC, 10%, THERMOFUSED SE
User Guide
Operating Temperature -
Series StandarD
Energy -
Package / Case Disc 20mm
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 50 V