B84143A0100R106
EPCOS - TDK Electronics
Product No:
B84143A0100R106
Description:
LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT
User Guide
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications Converter
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency cUR, ENEC, UR
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series B84143A
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Bulk
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 520 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 300 V
Voltage - Rated AC -
Current 100 A