B84143A0150R105
EPCOS - TDK Electronics
Product No:
B84143A0150R105
Description:
LINE FILTER 520/300VAC 150A CHAS
In Stock : 1
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency cUR, ENEC, UR
Inductance -
Series B84143A
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Bulk
Voltage - Rated AC 520V, 300V
Current 150 A