B84143B0400S024
EPCOS - TDK Electronics
Product No:
B84143B0400S024
Description:
FILTER POWER LINE 400A 400/690V
User Guide
Operating Temperature -
Applications Inverters, Power Drive Systems
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Post, Threaded Post (M10)
Approval Agency cUL, UL
Inductance -
Series B84143B
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Bulk
Voltage - Rated AC 690V, 400V
Current 400 A