B84143B1000S020
EPCOS - TDK Electronics
Product No:
B84143B1000S020
Description:
FILTER POWER LINE 1000A 310/530V
In Stock : 1
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -
Applications Inverters, Power Drive Systems
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block, Threaded Post (M12)
Approval Agency cUL, UL
Inductance -
Series B84143B
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC 530V, 310V