B84143B1000S021
EPCOS - TDK Electronics
Product No:
B84143B1000S021
Description:
FILTER POWER LINE 1000A 440/760V
User Guide
Operating Temperature -
Applications Inverters, Power Drive Systems
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block, Threaded Post (M12)
Approval Agency cUL, UL
Inductance -
Series B84143B
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Bulk
Voltage - Rated AC 760V, 440V