Home / Balun / BD3438J50200AHF
minImg
BD3438J50200AHF
TTM Technologies, Inc.
Product No:
BD3438J50200AHF
Description:
BALUN 3.4GHZ-3.8GHZ 50/200 OHM
In Stock : 3950
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series Xinger®
Frequency Range 3.4GHz ~ 3.8GHz
Phase Difference
Package / Case 6-SMD, No Lead
Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 200Ohm