BR-2450A/GCN
Panasonic - BSG
Product No:
BR-2450A/GCN
Manufacturer:
Panasonic - BSG
Description:
BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
User Guide
Storage/Refrigeration Temperature -
Termination Style -
Discharge Rate -
Battery Cell Size Coin, 24.5mm
Voltage - Rated 3 V
Size / Dimension 0.96" Dia x 0.20" H (24.5mm x 5.0mm)