C100X025YJJ
Panduit Corp
Product No:
C100X025YJJ
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL LASER 1"X0.25" WHT
In Stock : 120000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Applications Component
Material Polyester
Product Status Active
Series -
Label Size 1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm)
For Use With/Related Products User Defined
Length 1.000" (25.40mm)
Mfr Panduit Corp
Material - Body Polyester (PET)
Package 210 per Sheet
Label Type Die Cut
Width 0.250" (6.35mm)