C225X450FJJ
Panduit Corp
Product No:
C225X450FJJ
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL NETWORK ADH
User Guide
Printer Name -
Applications Networking
Product Status Obsolete
Series -
Length 4.500" (114.30mm) 4 1/2"
Mfr Panduit Corp
Material - Body Polyolefin (PO)
Package Bulk
Label Type Butt Cut
Width 2.250" (57.15mm) 2 1/4"