C379X030YVT-P
Panduit Corp
Product No:
C379X030YVT-P
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL THERMAL TRANSFER
User Guide
Printer Name -
Applications Networking
Product Status Obsolete
Series -
Length 3.790" (96.27mm)
Mfr Panduit Corp
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 0.300" (7.62mm)