C45N50Z4
TTM Technologies, Inc.
Product No:
C45N50Z4
Description:
SMD TERM 45W 50 OHM 6GHZ 2010
In Stock : 8985
User Guide
Series -
Function Termination
Package / Case 2-SMD, No Lead
Secondary Attributes 45W
Mfr TTM Technologies, Inc.
Frequency 6GHz